KONST / Litografier / Färglitografi 13592527
nr 1359 2527
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad ej numrerad, 44x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:52:15
5/11 21:16:55
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson